Symphoricarpos doorenbosii ´Magic Berry´

Symphoricarpos doorenbosii ´Magic Berry´
Symphoricarpos doorenbosii ´Magic Berry´- Imelovník Doorenbosov´Magic Berry´ je hustý, rozvetvený okrasný ker. Nádherné sú na ňom ružové drobné kvietky, ktoré kvitnú v krátkych strapcoch. Okrem kvitnutia ponúka atraktívne plody. Sú to ružové až jemne fialové bobule. Dorastá do výšky 1 metra. Imelovník je na pôdu nenáročný. Potrebuje slnečné stanovište, resp. polotieň. Nevyžaduje pravidelný rez.
Varianty tovaru
| Veľkosť | Dostupnosť | Katalógové číslo | Cena | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2L / výška 50-60 cm | Skladom | KT1102038 | 5,50 € |
|
Symphoricarpos doorenbosii ´Magic Berry´
Symphoricarpos doorenbosii ´Magic Berry´- Imelovník Doorenbosov´Magic Berry´ je hustý, rozvetvený okrasný ker. Nádherné sú na ňom ružové drobné kvietky, ktoré kvitnú v krátkych strapcoch. Okrem kvitnutia ponúka atraktívne plody. Sú to ružové až jemne fialové bobule. Dorastá do výšky 1 metra. Imelovník je na pôdu nenáročný. Potrebuje slnečné stanovište, resp. polotieň. Nevyžaduje pravidelný rez.
| Farba kvetu: | ružová |
| Farba listu: | zelená |
| Kvitnutie: | jún - júl |
| Mrazuvzdornosť: | -30 °C |
| Poloha: | slnko, polotieň |
| Vhodné ako: | solitér, skupinová výsadba, živý plot |
| Výška v dospelosti: | 0,8 - 1,0 m |
| Šírka v dospelosti: | 0,8 - 1,0 m |

