O nás

Úvod O násVitajte na našom webshope 


Sme rozrastajúce sa rodinné záhradníctvo a internetový obchod. Ponúkame Vám rôznorodú paletu rastlín a okrasných drevín a to za veľmi prijateľné ceny. Ponúkame len to, čo máme skladom. My hráme fair play. Sme k našim zákazníkom slušní a úprimní. Staráme sa o naše produkty s láskou a oddanosťou, aby sme potom mohli klientom zasielať rastliny v čo najlepšom stave. Rastliny dodávame čerstvé. Štandardne trvá balenie a samotná doprava menej ako 24h. Ak by sa napriek všetkej našej snahe vyskytol problém, nemusíte sa báť. V nepríjemných situáciách Vás nenecháme v štichu. Reklamácie sa vždy snažíme vybaviť k Vašej plnej spokojnosti. 

  

U nás je dobré nakupovať pretože


 

 pestujeme kvalitné a zdravé rastliny 


 obejdnávky dodávame rýchlo 


 sme féroví k našim zákazníkom 


 u nás nakupujete za slušné ceny 


 vždy ochotne poradíme 


 našu prácu robíme s láskou   


 
 

 

Štandardy pri pestovaní


Trvalky, bylinky, jahody a sklaničky pestujeme v štandardných tvrdených kontajneroch veľkosti od K 9x9 cm do K 15 cm. Okrasné dreviny pestujeme v kontajneroch veľkosti od K 9x9 cm až do K 40 cm. Rastliny pestujeme v kvalitných certifikovaných substrátoch. Naše rastliny predpestované v kontajneroch je možné sadiť počas celého roka s výnimkou silných mrazov. Najideálnejšie obdobie na sadenie je však jar a jeseň. Začiatkom jari a jesene ponúkame aj voľnokorenné ovocné stromy a kríky. Rastliny sú živé organizmi a počas roka sa menia. Ich stav (fenologické fázy) sa podľa ročného obdobia mení. Skoro na jar a neskoro na jeseň sú napríklad niektoré trvalky úplne stiahnuté do zeme, opadavé dreviny zase bez listov. Výška a šírka rastlín sa mení podľa sezóny. Práve preto uvádzame veľkosť rastlín skôr podľa veľkosti črepníka než podľa veľkosti rastlín. Vždy posielame zdravé rastliny, ktorých stav zodpovedá aktuálnemu ročnému obdobiu.  


 

Prečo investovať do záhrady a rastlín

 

Rastliny sú tichými pomocníkmi ľudí - dobrí priatelia a úžasní lekári. Pobyt v prírode uzdravuje nielen naše telo, ale zmierňuje aj stres, úzkosti a príznaky depresie. Veríme, že rastliny, ktoré si u nás zakúpite budú nielen ozdobou vašej záhrady, ale že pocítite aj ich poztívnu energiu a blahodárny vplyv na Vaše zdravie. Keďže hovoríme o živých organizmoch, dúfame, že sa u Vás budú ´cítiť´ čo najlepšie a že sa za Vašu starostlivosť odvďačia bujným rastom, kvetmi a ovocím.

 
Nesutále pracujeme na tom, aby sme náš sortiment rozširovali a naše služby zlepšovali k Vašej spokojnosti. Ak by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

 

Ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na Váš nákup.

 

 

S pozdravom 

 

Váš eFlora.sk Team
Kontakt

www.eFlora.sk

Vinohradnícka 1251/26 

Nesvady 946 51

Slovakia

Copyright 2020 - 2024 © eFlora.sk