Hosta Plantaginea 'Grandiflora'

Hosta Plantaginea 'Grandiflora'
Hosta Plantiginea ´Grandiflora´ - Funkia ´Grandiflora´ má veľké zelené, lesklé listy a veľké biele voňavé kvety. Obľubuje Polotienisté stanovisko. Kvety má veľmi voňavé. Vyzerá veľmi honosne v zmiešaných trvalkových záhonoch.
Varianty tovaru
| Veľkosť | Dostupnosť | Katalógové číslo | Cena | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø15 / 1,5L | Skladom | KT1400054 | 4,20 € 3,80 € |
|
Hosta Plantaginea 'Grandiflora'
Hosta Plantiginea ´Grandiflora´ - Funkia ´Grandiflora´ má veľké zelené, lesklé listy a veľké biele voňavé kvety. Obľubuje Polotienisté stanovisko. Kvety má veľmi voňavé. Vyzerá veľmi honosne v zmiešaných trvalkových záhonoch.
| Farba kvetu: | biela |
| Farba listu: | zelená |
| Kvitnutie: | júl - august |
| Mrazuvzdornosť: | -28 °C |
| Poloha: | polotieň, tieň |
| Vhodné ako: | solitér, skupinová výsadba |
| Výška v dospelosti: | 0,6 - 0,7 m |
| Šírka v dospelosti: | 0,5 - 0,6 m |

