Lilium ´FantAsiatic Orange´

Lilium ´FantAsiatic Orange´
Lilium ´FantAsiatic Orange´ - Ľalia východná ´FantAsiatic Orange´ je skutočne krásna odroda s veľkými, sýto oranžovými kvetmi. Lupene sú jemne rebrované, stredom prechádzajú červené pruhy. Rastlina je ideálna na výsadbu do rôznych kompozícií s inými farebnými trvalkami. Narastá do výšky 25-30cm. Je plne mrazuvzdorná do -20°C.
Varianty tovaru
| Veľkosť | Dostupnosť | Katalógové číslo | Cena | |||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ø13cm | Skladom | 10000101 | 3,60 € |
|
Lilium ´FantAsiatic Orange´
Lilium ´FantAsiatic Orange´ - Ľalia východná ´FantAsiatic Orange´ je skutočne krásna odroda s veľkými, sýto oranžovými kvetmi. Lupene sú jemne rebrované, stredom prechádzajú červené pruhy. Rastlina je ideálna na výsadbu do rôznych kompozícií s inými farebnými trvalkami. Narastá do výšky 25-30cm. Je plne mrazuvzdorná do -20°C.
| Farba kvetu: | oranžová |
| Farba listu: | zelená |
| Kvitnutie: | jún - august |
| Mrazuvzdornosť: | -20 °C |
| Poloha: | slnko, polotieň |
| Vhodné ako: | zmiešané trvalkové záhony, črepník |
| Výška v dospelosti: | 0,25 - 0,30 m |
| Šírka v dospelosti: | 0,20 - 0,30 m |

